בירור עסקה

מדיניות פרטיות

הצהרת פרטיות

חברת קשר פועלת מתוך מחויבות להגן על פרטיותך. ע"י גישה לאתר אתה מביע את הסכמתך לנהלי איסוף המידע והשימוש בו המתוארים להלן. הצהרה זו מתארת כיצד אנו מטפלים במידע האישי שאנו אוספים אודותיך, מה השימושים שנעשים על ידינו במידע. בעת מסירת המידע אודותיך, הנך מאשר ומסכים, כי המידע שתמסור כעת או בעתיד נמסר מרצונך ובהסכמתך, ובלא שחלה עליך חובה חוקית למוסרו.

 

איסוף המידע האישי

בעת הצורך, תתבקש לספק נתונים המאפשרים זיהוי אישי שלך או המאפשרים ליצור איתך קשר כדי לבצע עסקה שבקשת. המידע האישי שאנו אוספים עשוי לכלול שם, כתובת דוא"ל, מס' טלפון, כתובת ועוד.

כמו כן, האתר/ האפליקציה יכולים לאסוף מידע אודות הביקור שלך. מידע זה נועד לעזור לנו לשפר את השירות, לנתח את המגמות ולנהל אותם בצורה טובה יותר.

מספרי האשראי מוצפנים על פי התקן ולא יועברו לצד שלישי.

 

שימוש במידע האישי

המידע האישי הנאסף באתר משמש להפעלת האתר/האפליקציה ולמתן שירותים וביצוע העסקות שבקשת. למטרות אלה, אנו עשויים להשתמש במידע האישי כדי ליעל את שירות הלקוחות, לשפר את האתר והשירותים הניתנים בו ולהפוך את השימוש בו לנוח יותר לך, המשתמש. המידע האישי יכול לשמש אותנו על מנת לספק לך מידע אודות העסקאות אותן בצעת, כולל עידכונים והודעות והצעות שיווקיות אודות שירותינו ומוצרינו השונים. וכן המידע האישי שלך חשוף לגורמים אליהם בצעת את העסקה.

 

שמירה על המידע

קשר נוקטת באמצעים הטכניים כדי לפעול נגד אבדן מידע אישי, פגיעה בשלמותו, גישה אליו ללא הרשאה או שינויו שלא כדין. המידע מוגן בתקן אבטחה הבינלאומי PCI DSS.

 

 

 

 

קהילות מאצ'ינג

מתחברים לקמפיין מנצח!

קהילות מצינג
חווית גיוס המונים דיגיטלית
שמתאימה לכולם

יותר מתקדם - יותר קל - יותר חשיפה

הצטרפות לשרות

הצטרפות לשירות