בירור עסקה

איך בוחרים חברת סליקת כרטיסי אשראי

קשר סליקה

בחירת חברת סליקת כרטיסי אשראי היא תהליך משמעותי לכל עסק, וכדאי לעשות זאת במודעות גבוהה. יש להתחשב במספר גורמים בעת בחירה זו, ובמאמר זה נדגיש את שלושת הגורמים המרכזיים: חברות האשראי, מפיצים של שב"א, וחברות תוכנה.

ראשית, חברות האשראי הן הגורם המוכר ביותר. אלו החברות שמספקות את האמצעי לביצוע עסקאות דיגיטליות ומאפשרות את קליטת הכספים מלקוחות העסק. הבחירה בחברת אשראי איכותית, שמספקת שירות טוב ותנאים נוחים, חיונית לפעילות העסק.

הגורם השני הוא המפיצים של שב"א. שב"א (שירותי בנקאות אוטומטיים) הם אלו שמאבטחים את העסקאות ומקשרים בין חברות האשראי לחשבונות הבנק של העסק. בחירה במפיצים מאובטחים ואמינים היא מפתח לשמירה על נתוני העסק והלקוחות בטוחים, המפיצים עומדים תחת תקני האבטחה המחמירים ביותר בעולם כולל תקן האבטחה המורחב הנדרש מבנקים dss level 1.

חברת קשר – המרכז הישראלי להוראות קבע ואשראי, – משמשת כמפיצה של שב"א ועומדות בתקני האבטחה הגבוהים הנדרשים ממפיצים.

לבסוף, חברות התוכנה, אשר מספקות את הפתרונות הטכנולוגיים לביצוע וניהול העסקאות.- הרבה מאד חברות מפיצים של שב"א ם גם חברות תוכנה.

הכי טוב לבחור במפיצים שהם גם חברת תוכנה, מכיוון שהם גם מאובטחים במיוחד וגם מאפשרים גמישות רבה בבחירת חברת הסליקה, ולרוב גם יוכלו להפנות אותך לחברת הסליקה המתאימה לך.  ניתן להמשיך ולעבוד עם התוכנה גם כאשר מחליפים בין חברות האשראי, ללא צורך להתמודד עם תהליכי הגדרה מחדש או איבוד נתונים. – החלפת בין ישראכרט לגמ"א ? אתה יכול להמשיך ולסלוק רגיל. חברת קשר המרכז הישראלי להוראות קבע ואשראי גם מפיצה רשמית של שב"א ועומדת בתקני האבטחה הנדרשים, וגם מחזיקה בפלטפורמת הסליקה הטובה ביותר בארץ.

בחירה בחברה שמשלבת את שלושת הגורמים האלו, ובמיוחד בחברה שהיא גם מפיצה וגם חברת תוכנה, תאפשר לעסק שלך גמישות ובטחון ברמה גבוהה. זה יספק יתרונות רבים, כגון היכולת לחסוך בעלויות על ידי מעבר בין חברות אשראי ללא צורך בהשקעה מחדש בפתרונות תוכנה או הכשרת עובדים. כמו כן, השימוש בפלטפורמה אחת מאפשר שמירה על כל נתוני העסקאות, דבר החשוב לניתוח נתונים וקבלת החלטות עסקיות.

כאשר מחפשים חברת סליקה, חשוב לשקול את היבטים כמו אמינות, תמיכה טכנית, גמישות בשירותים, מבחר פתרונות תוכנה, והתאמה לצרכים הספציפיים של העסק שלך. גם מבנה העמלות והתמחור חשוב לבחינה, כדי להבטיח שאתה מקבל שירות הוגן ותמורה מתאימה להשקעה.

בסופו של דבר, בחירת חברת סליקה נכונה יכולה להוות גורם מרכזי להצלחת העסק שלך. זה יאפשר לך להתמקד בליבת העסק תוך שמירה על יעילות, בטחון וגמישות בכל הקשור לעסקאות כרטיסי אשראי. לכן, השקע מחשבה ומאמץ בבחירת הפתרון המתאים ביותר לצרכים וליכולות של העסק שלך.

מוזמן ליצור קשר עם חברת קשר באמצעות צור קשר באתר או בטלפון או בוואטסאפ 07372727050.

 

קהילות מאצ'ינג

מתחברים לקמפיין מנצח!

קהילות מצינג
חווית גיוס המונים דיגיטלית
שמתאימה לכולם

יותר מתקדם - יותר קל - יותר חשיפה

הצטרפות לשרות

הצטרפות לשירות

דילוג לתוכן