הוראות קבע וכרטיסי אשראי‘קשר’ הינה חברת הסליקה המובילה בארץ בהפעלת סליקת הוראות קבע וכרטיסי אשראי עם למעלה מ 2,500 לקוחות פעילים,

בקשר תקבלו שירות מעולה החל מקליטת ואימות נתונים דרך ביצוע הגביה ותיוק ההוראות לצורך מעקב, וכלה בהפקת דוחות מעקב יומיומים, נעמיד לרשותך את הנסיון הרב שצברנו ב15 שנות פעילות על מנת להבטיח ביטחון שוטף של תקינות ואבטחת מידע.


למה כדאי לגבות בהוראת קבע וכרטיסי אשראי ? | למה העסקים הגדולים במשק עובדים דוקא איתנו ?קשר מאבטחת את מערכות המחשוב והטכנולוגיה המתקדמות באמצעות תוכנות אבטחה ומערכות בקרה בינלאומיות, על פי תקני הסליקה של חברות האשראי ושבא, ומבצעת גיבויים חוץ אירגוניים על בסיס יומי.

קשר מספקת לבעלי עסקים, עמותות, ועדי בתים, ולמעשה כל מי שצריך סליקת הוראות קבע בנקאיות או סליקת כרטיסי אשראי, את כל האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים על מנת שהעסק יוכל לזרום בקלות וביעילות ומאפשר ליהנות מחוויית תשלום נוחה, פשוטה ומאובטחת יותר.

קשר המרכז הישראלי להוראות קבע וכרטיסי אשראי הוסמכה על ידי שב”א ועל ידי מס”ב להפעיל סליקה ממוחשבת באמצעות מסופי אשראי ותוכנות הסליקה של מס”ב, וכיום קשר הינה לשכת שירות מהגדולות בארץ לסליקה ממוחשבת.

קשר חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם מפתחי תוכנות, עסקים וחברות, המבצעים סליקת אשראי וסליקת הוראות קבע בנקאיות באמצעות קשר, בביטחון ובקלות, ועם שירות מלא ומקיף לכל צרכי הסליקה.

תאורית השירות של החברה סוברת כי יש להעניק לכל הלקוחות, גדולים וקטנים, יחס אישי ישיר, זמין ומיידי.

ניסיונה הרב של קשר והתמחותה בתחום, מאפשרים לה להמשיך ולהעניק שירות מיטבי לכלל לקוחותיה מתוך גישה של מצויינות ומענה ישיר ומיידי לכל לקוח.